Dane dotyczące usług Bosch Waw32668sn

Bosch Waw32668sn to wysokiej jakości pralka ładowana od frontu, która oferuje wiele praktycznych funkcji. Pralka posiada 6 poziomów sterowania wilgotnością, dzięki czemu możesz zapewnić, że Twoje ubrania zostaną zawsze dobrze wyprane. Pralka jest wyposażona w silnik VarioPerfect, który może pracować w trybach szybkim i oszczędnym energii. Wysoka wydajność energetyczna pralki jest podkreślana przez klasyfikację A+++. System ActiveWater Plus jest zaprojektowany, aby optymalizować zużycie wody i środków czyszczących, co oznacza, że jest bardziej ekonomiczne. Pralka ma też wyświetlacz LCD, który pozwala na łatwe i intuicyjne zarządzanie praniem.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług Bosch Waw32668sn

Mobilność

Bosch projektuje innowacyjne rozwiązania, zapewniające nowe oferty w dziedzinie mobilności. Pojazdy prywatne lub użytkowe, multimodalne usługi transportowe, zarządzanie flotą lub inteligentna infrastruktura transportowa — Bosch łączy technologię pojazdów, chmury danych i usługi, aby oferować kompleksowe rozwiązania w dziedzinie mobilności.

Idź do naszej oferty w dziedzinie mobilności

Niezawodna łączność i bezpieczeństwo danych umożliwiają integratorom systemów oferowanie klientom efektywnych usług zdalnej kontroli i monitorowania systemów wykrywania pożaru i alarmowych. Usługi zdalne przekształcają Twój system w najnowocześniejsze rozwiązanie oparte na technologii IoT. Umożliwiają zdalny dostęp do zainstalowanych naszych systemów sygnalizacji pożaru w celu ich programowania, konserwacji i monitorowania na żywo np. poziomu zanieczyszczenia czujek pożarowych, problemów z transmisją do urządzeń inteligentnych lub problemów z alarmami.

Kompleksowa integracja systemu

Rozproszone lokalizacje biznesowe

Obiekty transportu publicznego

Jak to działa

Usługi zdalne oferują system modułowy oparty na bezpiecznej, zdalnej łączności internetowej między integratorami systemów i centralami sygnalizacji pożaru u klientów. Usprawnia to wszystkie działania i usługi, w tym instalację, diagnostykę, konserwację i aktualizacje systemu. Interaktywna aplikacja zapewnia natychmiastowe powiadomienia, przez całą dobę i wszystkie dni tygodnia, na urządzenia mobilne odpowiednich członków zespołu serwisowego.

„W każdym nowo zainstalowanym systemie będziemy stosować zdalne usługi”.
(Partner Bosch)
Usługa Remote Interact, będąca częścią usług Bosch Remote Services, zapewnia przejrzyste informacje o pożarach, ostrzeżeniach systemowych i zdarzeniach za pośrednictwem aplikacji Bosch Remote Fire Safety dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android. Obejrzyj wideo na temat usługi Remote Interact

Obejrzyj wideo na temat usługi Remote Interact

Oszczędność pieniędzy

Dwie trzecie zgłoszeń serwisowych można rozwiązać zdalnie. Oszczędzaj czas i nie trać go na dojazdy i stanie w korkach.

Bezpieczne połączenie

Połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone przez bezpieczną bramę sieciową i zarządzane przez serwery firmy Bosch. Wszystkimi usługami zarządza się poprzez Bosch Remote Portal. Można go używać z dowolną przeglądarką internetową.

Powiadomienie w czasie rzeczywistym

Otrzymuj przejrzyste informacje o pożarach, problemach i ostrzeżeniach na swój telefon komórkowy.

Efektywność

Utrzymuj swoje systemy efektywnie dzięki platformie online, która monitoruje stan zainstalowanych urządzeń. Oszczędź od 200 do 600 EUR rocznie na system.

Łatwa konfiguracja

Potrzebujesz tylko routera i licencji. Wszystko gotowe do pracy w mniej niż 30 minut.

Dostosowanie

Efektywne zarządzanie użytkownikami – definiowanie ról, dostępu i odpowiedzialności.

Jeden z największych europejskich producentów stali – ponad 240 zainstalowanych central sygnalizacji pożaru i 60 000 zainstalowanych czujek – ma własny zespół konserwacyjny i serwisowy, który zarządza kompleksowymi systemami sygnalizacji pożaru.

„Jesteś tutaj w dobrym momencie! Nasz zarząd ogłosił wczoraj, że usługi zdalne to podstawowa strategia redukcji kosztów we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych”.

Podręcznik usług zdalnych

Johannes Stauber

Kierownik zespołu ds. zarządzania produktami do wykrywania pożarów

„Dzięki usługom zdalnym Internet rzeczy IoT staje się naprawdę namacalny, a bezpieczne połączenie za pośrednictwem infrastruktury chmury z najlepszymi w swojej klasie środkami bezpieczeństwa cybernetycznego jest podstawą przyszłościowego bezpieczeństwa przeciwpożarowego”.

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Dane dotyczące usług Bosch Waw32668sn

Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług Bosch Waw32668sn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług Bosch Waw32668sn