Dane techniczne serwisu Bosch Blaupunkt Bsx 240

Bosch Blaupunkt Bsx 240 to zaawansowane urządzenie audio-video, które zapewnia doskonałą jakość dźwięku i obrazu. Posiada wyświetlacz LCD o przekątnej 24 cali, który zapewnia jasny i szczegółowy obraz. Urządzenie ma dwa głośniki stereo o mocy 2x60 W, które zapewniają czysty i mocny dźwięk. Urządzenie posiada także wyjścia audio i wideo, które pozwalają na podłączenie zewnętrznych urządzeń, takich jak telewizor lub odtwarzacz DVD. Urządzenie ma również funkcję Bluetooth, która pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku i wideo z innych urządzeń. Bosch Blaupunkt Bsx 240 posiada również gniazdo USB i czytnik kart SD, które umożliwiają odtwarzanie muzyki i filmów z nośników zewnętrznych.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu Bosch Blaupunkt Bsx 240

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

fiddlerr 03 Mar 2009 23:15 4185

 • #1Level 10  

  #1

  Posiadam wzmacniacz samochodowy Blaupunkt bsx 240. Nigdy nie było z nim problemów dopóki sie nie zadymił. Metodą "poglądową" wymieniłem wtedy w nim spalone tranzystory RF044. Wszystko znów zaczęło grać ale po pewnym czasie grania znów spaliły sie te same tranzystory... i tak kilka razy. Jestem dość zielony w tych tematach, ale lutować umiem:].., szukam więc pomocy na forum, o co może chodzić z tym felerem? :] Daje schemat, bardzo proszę o jakiekolwiek pomoc, sugestie..

  A tu jest cała dokumentacja techniczna tego modelu...
  http://www. php? what=search2&searchstring=BSX240

 • #2cdkazLevel 22  #2

  Witam
  Co to znaczy poglądową? Wybuchły?
  Wstawiasz IRFP044 i się palą? Transformator się nie grzeje?
  Może mieć zwarcie między zwojami. Możesz pomierzyć napięcie na wtórnym czy są symetryczne.

 • #3#3

  Można powiedzieć, że wybuchły ogólnie dużo smoły się na nich zebrało:] dlatego wymieniłem, no i wszytko grało przez kilka dni, a za drugą wymianą kilka godzin... ogólnie chyba kilka razy wymieniałem te tranzystory i podobnie: wzmacniacz podziałał normalnie po jakimś czasie paliły się tranzystory. Nie mogę stwierdzić czy transformator się grzeje... hmm czyli teraz znów próbować wlutować tranzystory i zbadać transformator?, zmierzyć napięcie?

 • Helpful post

  #4blantozaurLevel 24  #4

  Sprawdź rezystory wyrównujące (r27 r28) - czasami się nadpalają od spodu. Nie jestem pewny czy tam nie były klucze w obudowie silikonowej? Daj fotkę ze środka.

 • #5#5

  Fotki aktualnie nie mam czym zrobić, ale jeszcze dam. Dzisiaj wsadziłem nowe IRFP044, r27 r28 po 47ohm i tr 5, tr 6, d6, d7. Tuż po podłączeniu, strzeliło i poszedł biały dymek:], natychmiast odłączyłem zasilanie. później dałem zasilanie znowu i już sie nie dymiło.. :].. wiec podłączyłem głośnik i co dziwo wszytko grało, wzmocnienie było, sprawdziłem oba kanały i grały.. oczywiście pewnie i tak jest coś nie tak, bo przecież by sie nie zadymiło na początku, wiec wyjąłem z powrotem rozkręciłem wzmaka i zauważyłem że jeden z IRFP044 jest nadpalony, drugi wydaje sie być Ok. Oprócz tego jeden z tych rezystorów też zczarniał. Co o tym myślicie?..

 • #6#6

  No jak na razie to zgadywanki!

  Quote:

  r27 r28 po 47ohm i tr 5, tr 6, d6, d7

  i co?Sprawdziłeś te elementy?Sprawdził bym przebiegi na wyjściu tl494 i bezpośrednio na kluczach.

 • #7elek555Level 37  #7

  oczywiście że trzeba sprawdzić/wymienić sterownik jeśli padają kolejne klucze. Gdy nie masz oscyloskopu to zmień 494 i sprawdź wszystko po drodze do kluczy
  Przy każdej wymianie koniecznie sprawdzić/zapewnić warunki odprowadzania ciepła co najmniej nie gorsze niż oryginału

 • #8#8

  Ok wymienie 494 i napiszę co sie bedzie działo...

 • #9#9

  Wymieniłem 494 i jest źle. Teraz wzmacniacz nie reaguje, jakby sie nie włącza, słabo świeci LED (POWER), ale wcześniej chwilowo oba kanały grały i jeden z rezystorów wyrównujących mocno się grzał.. dioda led po podłączeniu zasilania świeciła sie delikatnie a po daniu REM mocno i wtedy zaczynało grać. Wielka paranoja z tym wzmacniaczem, tracę już powoli nadzieję, a zależy mi na tym ''dziadku'' żeby działał...

 • #10#10

  No cóż tak przebiega leczenie przez telefon. Przy małym doświadczeniu prawdopodobnie nie widzisz istotnych szczegółów. Musisz sprawdzić/uruchomić wzmacniacz i zasilacz -osobno. Sprawdź wzmacniacz na zewnętrznym zasilaczu +/-35V a przetwornicę na sztucznym obciążeniu. Jeśli nie poradzisz- serwis!

 • #11#11

  W serwisie byłem to zakrzyczeli odstraszającą cenę... inni profesjonaliści nawet nie chcą sie podejmować:]... zastanawia mnie czy jeżeli wymienił bym wszystkie lub te naistotniejsze elementy (jakie? ) z tej przetwornicy to bym miał gwarancję że bedzie to działać?

 • #12#12

  Gwarantowaną to masz śmierć i podatki Technik mnoży potencjalny czas przez stawkę, dodaje części, podatki czynsze zusy pogodę i jej brak i nic więcej . (czyli waży czy zdechnąć czy zarobić na robocie wszechobecnej chińszczyzny)
  Takie wymiany bez kontroli tego co się dzieje nic nie gwarantują. Trzeba robić po kolei i myśleć co to może wywołać. Napisałem Ci wcześniej co trzeba, ale jeśli nie dasz rady to przerób go na wersję sieciową lub daj do zabawy młodszym

O firmie

Gwarantujemy pełne wsparcie dla właścicieli pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Bosch Diesel serwis to sieć warsztatów w całej Polsce wykonujących profesjonalne usługi w zakresie naprawy silników Diesla. W każdym z tych punktów eksperci wykonują naprawę i regenerację pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych.

Diesel serwis marki Bosch to również fachowe doradztwo. Specjaliści udzielają wskazówek w zakresie eksploatacji pojazdów z silnikami wysokoprężnymi oraz doradzają jakie przeglądy i jak często należy przeprowadzać, a także na co szczególnie zwrócić uwagę. Opowiadają, które objawy są szczególnie niepokojące.

Regeneracja pomp wtryskowych, czy naprawa wtryskiwaczy Common Rail – każda czynność realizowana jest w trybie door-to-door przez ekspertów Boscha przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. O jakości naszych usług świadczy nie tylko standard Quality Scan, ale również rosnąca liczba Klientów.

Młoty udarowo-obrotowe

Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS plus

Nowy standard wiercenia w betonie!

 • Najszybsze tempo wiercenia w tej klasie narzędzi dzięki zoptymalizowanej obudowie przekładni
 • Wyższa wytrzymałość i możliwość wykonywania zaawansowanych prac dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 790 W
 • Inteligentna konstrukcja ułatwia wymianę części i serwisowanie narzędzia

Zobacz dane techniczne

w walizce z rękojeścią dodatkową

Nr katalogowy: 0 611 272 100

Kup od partnerów firmy Bosch

Ten produkt zawiera

 • Walizka narzędziowa 1 619 P10 938
 • Rękojeść dodatkowa 2 602 025 141
 • Ogranicznik głębokości 210 mm 1 613 001 010
 • 0 – 4. 200 min-1Nominalna prędkość obrotowa*0 – 930 min-1

  Dane dotyczące wydajności

  Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej*

  Dodatkowe informacje

  Moc nominalna*790 WEnergia udaru (zgodnie z EPTA 05/2016)2, 7 JWaga*2, 8 kgUchwyt stanowiskowySDS plus

  Zakres wierceń

  Maks. średnica wiercenia w murze, koronki wiertnicze68 mmMaks. średnica wiercenia w metalu13 mmMaks. Ø wiercenia w drewnie30 mm

  Pokaż więcej

  Potrzebujesz części zamiennych?

  Tutaj szybko i łatwo znajdziesz części zamienne pasujące do Twojego narzędzia Bosch Professional.

  Znajdź część zamienną

  Znajdź odpowiednią część zamienną

  Nasze produkty można jednoznacznie zidentyfikować przy użyciu 10-cyfrowego numeru katalogowego podanego na narzędziu. Upewnij się, że numer katalogowy odpowiada numerowi w polu z informacją dotyczącą Twojego narzędzia. Jeśli numer katalogowy poniżej nie odpowiada numerowi na Twoim narzędziu, użyj naszego katalogu części zamiennych, aby wyszukać części, której potrzebujesz.

  Opis

  Procedura EPTA 05: energia pojedynczego udaru

  Procedura EPTA (European Power Tool Association) 05 określa powszechną metodę pomiaru w celu określenia energii pojedynczego udaru w młotach udarowo-obrotowych i wyburzeniowych.

  Procedura definiuje ustandaryzowaną metodę pomiaru, która zapewnia porównywalność różnych narzędzi i firm będących członkami organizacji EPTA.

  Parametry zdefiniowane w tej procedurze są ustandaryzowane, podczas gdy rzeczywiste parametry mogą się różnić, np. z powodu różnych warunków pracy, wymiarów osprzętu lub stanu obrabianego materiału.

  INFORMACJA O PRODUKTACH

  Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

  Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

  *koszt połączenia wg taryfy lokalnej

  INFOLINIA SERWISOWA

  Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

  Pytania i odpowiedzi

  Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

  Dane techniczne serwisu Bosch Blaupunkt Bsx 240

  Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu Bosch Blaupunkt Bsx 240

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu Bosch Blaupunkt Bsx 240