Informacje o modelu Brother Cs 8080

Brother Cs 8080 to wydajny model drukarki laserowej firmy Brother, który został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorstwach. Drukarka oferuje szybki druk w wysokiej rozdzielczości do 2400 dpi, a także możliwość drukowania wielu stron w jednej sesji. Drukarka jest wyposażona w wiele funkcji, w tym wyjątkowo wydajny podajnik papieru o pojemności do 800 arkuszy, automatyczny podajnik i skaner do formatu A4 oraz funkcja automatycznego drukowania dwustronnego. Model Brother Cs 8080 jest wyposażony w szybki procesor czterordzeniowy, zapewniający szybkie i wydajne drukowanie, a także wyposażony w zaawansowaną technologię łączności, w tym Wi-Fi, Ethernet i Wi-Fi Direct. Model Brother Cs 8080 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają wydajnego i przystępnego cenowo drukarki laserowej do użytku domowego lub przedsiębiorstwa.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o modelu Brother Cs 8080

Znajdź najnowszy sterownik do swojego urządzenia

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Oprócz pobierania sterowników, możesz również uzyskać dostęp do plików XML Paper Specification, narzędzi do przełączania języków, narzędzi do naprawy połączeń sieciowych, pomocników do konfiguracji sieci bezprzewodowej i oprogramowania BRAdmin.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Entuzjaści informatyki, sami składają sobie komputery PC i potrafią wyrecytować z pamięci, jaki procesor czy kartę pamięci mają na pokładzie ich ulubione maszyny. I nie będą to wówczas określenia przybliżone, tylko konkrety, typu procesor Intel Core i7 9700K czy karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1080 Ti, firmy Asus czy MSI. Wiedza taka, ma swój praktyczny sens, gdy chcemy dokonać upgrade, czy też przyspieszyć komputer czy laptopa. Każda rodzina procesorów, wymaga odpowiedniej podstawki na płycie głównej. Znaczna różnica występuje też w fizycznej budowie kości DDR3 czy DDR4, jeśli interesuje nas pamięć RAM do laptopa. Jak więc sprawdzić parametry komputera i nie popełnić błędu przy zakupie nowych części?

Manager urządzeń Windows 10

Najprostszym i dostępnym dla każdego sposobem, by sprawdzić jakie podzespoły pracują w naszym komputerze, jest posłużenie się jednym z systemowych narzędzi popularnych „okienek”. Device Manager Windows 10 możemy znaleźć, wchodząc po prostu w Panel Sterowania. Znacznie szybciej jednak, zrobimy to wykorzystując komendę devmgmt. msc. Możemy wpisać ją w okienko, które pojawi się, gdy użyjemy skrótu klawiszowego Windows + R. Tradycjonaliści, mogą w tym celu wykorzystać linię komend Windows, którą wywołamy komendą cmd, wpisaną w okno systemowe „uruchom”. W rezultacie otrzymamy pełny wykaz urządzeń naszego komputera. Klikając w każdy z elementów tego drzewka, dowiemy się jaki procesor, karta graficzna, czy pamięci RAM w nim pracują. Nie zdziwmy się, gdy zobaczymy na liście wiele procesorów – system zaznacza w ten sposób, każdy z rdzeni logicznych naszego CPU.

Jak sprawdzić model laptopa?

Jeżeli chcemy przyspieszyć nasz komputer przenośny, najlepszym rozwiązaniem będzie znaleźć odpowiedni dysk SSD do laptopa. Producenci notebooków, potrafią jednak wykorzystać różne technologie i standardy połączeń, także w ramach teoretycznie tego samego lub bardzo podobnego modelu laptopa. Pomyłka może oznaczać, że kupimy dysk SSD m. 2 do laptopa, który obsługuje jedynie standard SATA3. Wszystko dobrze, gdy laptop posiada tabliczkę znamionową, bądź dokładne oznaczenie modelu na obudowie. Często jednak nie daje to oczywistych odpowiedzi, a informacja otrzymana z managera urządzeń Windows jest niewystarczająca. Pomocny będzie wówczas darmowy program diagnostyczny Speccy, o którym już pisaliśmy na naszym blogu. pl/public/upload/editor/przyspieszanie/jak_przyspieszyc_komputer_i_laptopa. jpg" alt="Jak przyspieszyć komputer"/>

Ulepszanie komputera czy laptopa nie zawsze ma sens

Czasami nasz sprzęt osiąga wiek, gdzie dalsza inwestycja w niego, nie ma zwyczajnie sensu. Jeżeli sprawdziliśmy parametry naszego komputera i znaleźliśmy w nim procesor Core i5 drugiej czy trzeciej generacji lub co gorsze stary CPU AMD lub budżetowe Intel Celeron, nie ma sensu wydawać pieniądze na jego ulepszenie. Jedyny rozsądny wydatek, to w każdym wypadku zamiana dysku HDD na napęd SSD. Jeżeli potrzebujemy mocniejszego sprzętu, warto rozejrzeć za innym komputerem. Ze swej strony zwracamy uwagę na biznesowe komputery i laptopy poleasingowe. Ich mocne procesory Intel Core i7 i Core i5 oraz profesjonalne karty graficzne Nvidia Quadro, sprawdzą się w wielu zastosowaniach, przez długie lata.

Ta strona zawiera informacje na temat zgodności produktów Brother z systemem Microsoft® Windows 11.

Sprawdź poniższą Listę obsługiwanych produktów, aby uzyskać najnowsze informacje na temat zgodności produktów Brother z systemem Windows 11. Dla modeli, których nie ma na liście, nie ma planów obsługi Windows 11.

W zależności od modelu, podłączenie urządzenia Brother do komputera z systemem Windows 11 za pomocą kabla USB może nie być możliwe. Aktualizacja systemu Windows 11 rozpowszechniana przez firmę Microsoft w grudniu 2021 r. rozwiąże ten problem. Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły.


Lista wspieranych produktów

Monochromatyczna drukarka laserowa
 • HL
 • HL-B
 • HL-L
Kolorowe drukarki (Laser / LED)
 • HL
 • HL-L
Monochromatyczny faks laserowy / MFC / DCP
 • DCP
 • DCP-B
 • DCP-L
 • FAX
 • MFC
 • MFC-B
 • MFC-L
Urządzenia kolorowe Fax / MFC / DCP (Laser / LED)
 • DCP
 • DCP-L
 • MFC
 • MFC-L
 • MFC-EX

Informacje o modelu Brother Cs 8080

Bezpośredni link do pobrania Informacje o modelu Brother Cs 8080

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje o modelu Brother Cs 8080