Instrukcja instalacji dla dealerów Aeg Pe4512 M

Instalacja dealerów Aeg Pe4512 M jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się z instrukcją, aby upewnić się, że wszystko zostanie zainstalowane prawidłowo. Instalacja zaczyna się od podłączenia urządzenia do zasilania. Następnie należy podłączyć kabel sieciowy do routera. Po tej czynności należy wprowadzić hasło sieciowe i konfigurować ustawienia. Na koniec należy skonfigurować urządzenie, aby miało dostęp do sieci internetowej. Po zakończeniu instalacji dealerzy Aeg Pe4512 M będą mogli korzystać z wszystkich funkcji urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji dla dealerów Aeg Pe4512 M

 • W AEG wierzymy, że odpowiednio dbając o urządzenia, a także naprawiając je w razie potrzeby, możemy znacznie wydłużyć ich żywotność, oszczędzając przy tym energię i zasoby. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedniej troski o sprzęt, aby służył Ci jak najdłużej!

 • Jeśli masz problemy z urządzeniami, może być to łatwe do naprawienia. Nieustannie aktualizujemy nasz zbiór artykułów dotyczących rozwiązywania problemów i napraw, aby umożliwić Ci samodzielne rozwiązanie problemu i poprowadzimy przez możliwe rozwiązania. Jeśli nie, nasi technicy zawsze służą pomocą.

  Dowiedz się więcej

Akcesoria dopasowane do Twojego produktu

Wykorzystaj w pełni swój produkt dzięki odpowiednim akcesoriom. Naczynia, filtry, produkty czyszczące – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Kup akcesoria

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli nie masz pewności, jak postępować lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, odezwij się do nas – chętnie pomożemy!

 • Wyślij e-mailZadzwoń

  Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

  Produkt jest niedostępny

  $1 415

  Typ: espresso (automatyczne); Wbudowany młynek do kawy; Wykorzystywana kawa: w ziarnach; mielona; Przygotowanie cappuccino: ręczny; Porcji za 1 razem: 2; Objętość pojemnika (l): 1. 8; Pojemność młynka do kawy (g): 200; Pojemnik na mleko: samooczyszczanie; wyświetlacz: wyświetlacz; przyciski dotykowe

  Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
  Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
  Katalog AEG 2023 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.

  Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy do zabudowy AEG PE4512 M:

  • Regulacja stopnia mielenia
  • Pojemnik na odpady
  • Wyjmowana taca ociekowa
  • Wskaźnik poziomu wody

 • Instrukcja instalacji dla dealerów Aeg Pe4512 M

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji dla dealerów Aeg Pe4512 M

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji dla dealerów Aeg Pe4512 M