Karta szybkiej instalacji Bosch Wtyh6791gb 07

Bosch WTYH6791GB 07 Quick Installation Card jest idealnym rozwiązaniem dla szybkiego i łatwego montażu pralki. Jest to karta, na której zawarte są kroki konieczne do podłączenia pralki. Dzięki niej możesz szybko i bezproblemowo podłączyć pralkę w ciągu kilku minut. Karta szybkiej instalacji Bosch WTYH6791GB 07 zawiera przydatne informacje dotyczące instalacji, takie jak wymagane elementy, wymiary, waga, wymagane narzędzia oraz kroki instalacji. Przygotowany został również diagram instalacji, który pomaga użytkownikowi wyobrazić sobie proces instalacji. Karta szybkiej instalacji Bosch WTYH6791GB 07 jest bardzo prosta w użyciu i wygodna w montażu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego i szybkiego sposobu na podłączenie pralki.

Ostatnia aktualizacja: Karta szybkiej instalacji Bosch Wtyh6791gb 07

3. Korzystanie z karty bezprzewodowej Uwaga: Nalezy wylaczyc Konfiguracje Zerowej Sieci Bezprzewodowej Windows XP. Jezeli jest juz wylaczona lub system operacyjny jest inny niz Windows XP, przejdz do punktu 3. 1. Otwórz Panel Sterowania I kliknij dwa razy ikone Network Connections. Kliknij prawym klawiszem na ikone Wireless Network Connection i kliknij Properties. 2. Kliknij zakùadkæ Wireless Network, odznacz Use Windows to configure my wireless network settings i kliknij OK. 3. Kliknij dwa razy ikone sieci bezprzewodowej w zasobniku systemowym. 4. Kliknij Site Survey. 6 Polski

5. Kliknij SSID, które pasuje do ustawien bezprzewodowego punktu dostepowego that i kliknij matches your wireless access point and then click Connect. 6. Konfiguruj Ustawienia Profilu I kliknij Apply. Koniec konfiguracji sieci bezprzewodowej. Szczegóùowe informacje dotyczàce <strong>instalacji</strong> i zaawansowanych ustawieñ <strong>TEW</strong>-<strong>421PC</strong>/<strong>TEW</strong>-<strong>423PI</strong> znajdujà siæ w Instrukcji Obsùugi na pùycie CD-ROM lub na stronie firmy <strong>TRENDnet</strong>: www. trendnet. com Rejestracja Produktu Dla zapewnienia najwyzszego poziomu serwisu I obslugi klienta prosimy o poswiecenia chwili czasu na rejestracje zakupionego produktu Online pod adresem: www. com/register Dziekujemy za wybor <strong>TRENDnet</strong>. 7 Polski

 • Page 1 and 2: Instrukcja szybkiej instalacji TEW-
 • Page 3 and 4: 1. Przed rozpoczeciem Wymagania sys
 • Page 5 and 6: Uwaga: Proszê zapoznaæ siê z roz
 • Page 7: Windows 2000 14. Pojawi sie komunik
 • Page 11 and 12: Homologacje Testy potwierdziùy, i

Gazowe kotły kondensacyjne

Condens 7000i W

Połączenie nowoczesnego designu i wysokiej efektywności

 • Zakres mocy: 2, 0 - 42, 0 kW
 • Klasa energetyczna A (klasa A+ z zestawem regulatora EasyControl CT200)
 • Praktyczne rozwiązanie w przypadku modernizacji źródła ciepła
 • Wiszący

Łatwa modernizacja

Condens 7000i W oferuje możliwość szybkiej i wygodnej modernizacji istniejących gazowych kotłów kondensacyjnych. Urządzenie ma wyjątkowo kompaktową budowę i dlatego mieści się również w wąskich wnękach. Wystarczy wymienić stare urządzenie na Condens 7000i W – to wszystko!

Konsekwentne oszczędzanie energii

Zaawansowana technologia gwarantuje, że wysokość rachunków za gaz pozostanie na niskim poziomie. Powód: Palnik zawsze automatycznie dostosowuje moc do aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Dzięki temu urządzenie Condens 7000i W zapewnia wysoką wydajność i efektywność ogrzewania Twojego domu przez cały rok.

Komfortowa obsługa

Urządzenie Condens 7000i W i sterownik regulacyjny EasyControl marki Bosch stanowią duet idealny – z myślą o Twoim komforcie. Inteligentny regulator o fascynującym designie umożliwia indywidualną regulację temperatury w pomieszczeniach. Wykrywanie obecności i funkcja samouczenia automatycznie zapewniają znaczną oszczędność energii.

Współpraca z zasobnikiem c. w. u.

Modele jednofunkcyjne typu system mają wbudowany zawór przełączający, dzięki któremu możliwa jest współpraca kotła z dodatkowym wolnostojącym zasobnikiem ciepłej wody. Modele dwufunkcyjne przygotowują ciepłą wodę użytkową bez potrzeby stosowania dodatkowego zasobnika ciepłej wody.

Dane techniczne i dokumenty

Typ produktu

GC7000iW 14/24 C 23

Klasa efektywności energetycznej

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Znamionowa moc cieplna

14 kW

Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń

93%

A

Instrukcja montażu

Instrukcja obsługi

Prospekty reklamowe

Numer katalogowy

7736901359

Polecane urządzenia współpracujące

Regulatory pogodowe

CW400

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Wygoda
rozbudowy sieci

Uniwersalny wzmacniacz sygnału
300Mb/s

TL-WA850RE

Wzmocnij sygnał swojej sieci

Masz dosyć słabego sygnału Wi-Fi? Wzmacniacz sygnału TP-Link pozwala na łatwe i wygodne zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej, by cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem w całym domu lub biurze.

 •  Zasięg sieci Wi-Fi
 •  Zasięg sieci wzmocnionej
 •  Praca w trybie karty sieciowej

Łatwa instalacja i
rozmieszczenie

Użytkownicy mogą łatwo zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej, bez użycia żadnych dodatkowych kabli, poprzez umieszczenie urządzenia w zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie, w ciągu dwóch minut, przycisk Range Extender na wzmacniaczu.

Połączenie Ethernet

Pojedynczy port Ethernet wzmacniacza TL-WA850RE pozwala na wykorzystanie urządzenia jako karty sieciowej, umożliwiającej połączenie z siecią bezprzewodową urządzeń przewodowych, takich jak odtwarzacze Blu-ray®, konsole do gier oraz dekodery cyfrowej telewizji. Ponadto urządzenie może jednocześnie udzielać dostępu do sieci bezprzewodowej.

 • Laptop
 • Tablet
 • Smartfon
 • Smart TV
 • Konsole do gier
 • PC
 • 300
  Mb/s

  Inteligentny wskaźnik siły sygnału

  Wzmacniacz wyposażony jest w 5 diod pokazujących siłę odbieranego sygnału sieci bezprzewodowej. Wskaźnik ten jest pomocny przy doborze optymalnej lokalizacji dla urządzenia.

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Słaby
 • Aby urządzenie mogło pracować z optymalną wydajnością, zaleca się umieszczenie wzmacniacza w miejscu, w którym świecą się na niebiesko co najmniej 3 diody.

  Aplikacja Tether

  Dzięki aplikacji Tether możesz kontrolować wzmacniacz za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, uruchamiając np. tryb nocny, który wyłącza diody urządzenia, aby zapewnić ci spokojny sen.

  Pobierz aplikację Tether na urządzenie z systemem IOS lub Android.

  Karta szybkiej instalacji Bosch Wtyh6791gb 07

  Bezpośredni link do pobrania Karta szybkiej instalacji Bosch Wtyh6791gb 07

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Karta szybkiej instalacji Bosch Wtyh6791gb 07