Katalog techniczny Asus A8nla

Katalog techniczny Asus A8nla to kompleksowe narzędzie do tworzenia zaawansowanych systemów komputerowych. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące komponentów i umożliwia szybkie i łatwe skonfigurowanie optymalnych systemów. Katalog techniczny Asus A8nla zawiera szczegółowe opisy dostępnych procesorów, pamięci RAM, dysków twardych i innych komponentów, a także wytyczne dotyczące instalacji i konfiguracji. Katalog techniczny zawiera również informacje na temat wsparcia technicznego, sterowników i oprogramowania, dzięki czemu możliwe jest zainstalowanie systemu i utrzymanie go w pełnej sprawności. Wszystkie informacje zawarte w katalogu technicznym są zgodne z wymaganiami i opisami produktów, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie komponenty są odpowiednio dobrane i skonfigurowane.

Ostatnia aktualizacja: Katalog techniczny Asus A8nla

 • Strona główna
 • Systemy kominowe
 • Kominy przemysłowe

  Systemy kominowe - przegląd produktów

 • Wentylacje

  • Odpylanie spalin

 • Zastosowanie

  Energooszczędne i przyjazne dla środowiska

  Proste rozwiązanie z podwójnym zastosowaniem

  Energia pochodzenia roślinnego

  Praca w trudnych warunkach wysokie, nadciśnienie i temperatura

  Odprowadzanie spalin z kominków opalanych gazem

  Bezpieczne ciepło w chłodne dni

 • Referencje
 • O nas

  Koncentrujemy się na wartościach, które tworzą naszą kulturę organizacyjną

  Doświadczenie jest nasza siłą

  Zawsze o krok przed konkurencją

  • Aktualne oferty pracy

  Kompedium wiedzy o systemach odprowadzania spalin

 • Kontakt/Do pobrania

  Katalogi i broszury do pobrania

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj wsparcie techniczne i sprzedażowe.

  Doradzimy, przygotujemy ofertę

  Skontaktuj się z nami bezpośrednio. pl/fileadmin/user_upload/de_data/jeremias/inhaltsseiten/service-kontakt/thumbnails-subnavigation/registrieren. jpg" width="66" height="66" alt=""/>

  Otrzymają Państwo dostęp do naszej wewnętrznej dokumentacji

 • kominy Szczecin
 • Kominy Kołobrzeg
 • kominy Słupsk
 • kominy Zielona Góra
 • kominy Gorzów Wielkopolski
 • kominy Gdynia

IZOL®system to zestaw kanałów i kształtek, składających się z osłon wykonanych z blachy stalowej: wewnętrznej i zewnętrznej, pomiędzy którymi znajduje się izolacyjna wełna mineralna. Stosowane są 2 typy izolacji: izolacja 25 i izolacja 50 mm.

Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zabezpieczać przejścia instalacyjne? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Wykonanie zabezpieczenia przeciwpożarowego przepustów instalacyjnych to najprawdopodobniej najważniejszy i najtrudniejszy etap prac projektu biernej ochrony przeciwpożarowej. Tylko wtedy, gdy zostanie wykonywana przez prawdziwego eksperta zabezpieczeń ppoż., właściciel budynku może zagwarantować, że jego budynek jest bezpieczny. Dlatego też jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci od A do Z w montażu najlepszego rozwiązania przeciwpożarowego. Oferujemy najlepsze produkty zabezpieczenia ppoż. i sprawiamy, że montaż jest łatwiejszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Zdaj się na naszą wiedzę i wsparcie, aby móc skupić się na tym, co robisz najlepiej: na wykonaniu prac na miejscu budowy.

Dlaczego warto wybrać Promat

Czynimy Twoje życie łatwiejszym

 • Wysokiej jakości certyfikowane produkty
  Nasze produkty odpowiadają najbardziej restrykcyjnym przepisom i wymogom krajowym oraz zaprojektowane zostały z myślą o łatwym i szybkim montażu.
 • Łatwy wybór i przygotowanie dokumentacji
  Dzięki naszym aplikacjom pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania (bez względu na stopień trudności problemu danego przejścia ppoż. ), a także w przygotowaniu dokumentacji za pomocą aplikacji powykonawczej Promat-Reporter.

Dzielimy się naszą wiedzą za darmo

 • Dzielimy się naszą wiedzą
  Masz pytania lub wątpliwości dotyczące biernej ochrony przeciwpożarowej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami! Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza gwarantują satysfakcjonującą odpowiedź na najwyższym poziomie.
 • Bezpłatne szkolenia 
  Regularnie wykonujemy szkolenia indywidualne jak i grupowe. Sprawdź kalendarz szkoleń Promat i poszerz swoją wiedzę. TUTAJ >
 • Bądź na bieżąco
  Zapisz się na nasz newsletter lub dołącz do naszych kanałów w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami o przepisach, certyfikatach i produktach.
 • Pomagamy zaoszczędzić czas i uniknąć kłopotów

 • Unikaj papierkowej roboty
  Przygotuj dokumentację powykonawczą w łatwy i szybki sposób przy użyciu narzędzi online i udostępnij cyfrowy raport dzięki naszej aplikacji Reporter.
 • Oglądaj i ucz się

  Aby ułatwić Ci prace i skrócić czas montażu, przygotowaliśmy dla Ciebie filmy instruktażowe dotyczące teamtu: zabezpieczenia przeciwpożarowe przejsć instalacyjnych. Sprawdź je >

 • Katalog Techniczny: Zabezpieczenie przejść instalacyjnych i dylatacji

  Pobierz nasz nowy katalog techniczny i sprawdź wytyczne dotyczące zabezpieczeń przejść instalacyjnych.

  Aplikacja Selector

  Masz dość marnowania czasu kartkując katalogi produktów? Znajdź dokładnie takie produkty, których potrzebujesz w zaledwie 6 prostych krokach dzięki aplikacji Promat Selector.

  Aplikacja w fazie testów.
  Zajrzyj ponownie wkrótce.

  Aplikacja Reporter

  Wszystkie zabezpieczenia przeciwpożarowe widoczne na rzucie kondygnacji? Opis i charakterystyka rozwiązań wykonana w łatwy sposób? Stwórz swój raport dotyczący przepustów instalacyjnych dzięki aplikacji Promat Reporter i udostępniaj ją do wskazanych osób. Sprawdź, jakie to proste.

  Cieszymy się z Waszego zaufania.

  "Współpraca z Promat to był powiew świeżości. Każdy produkt jest łatwy w montażu, a kiedy mam problemy, pomaga mi mój ekspert z Promatu. Na koniec prac użyłem aplikacji Reporter aby przygotować dokumentację. Współpraca na wysokim poziomie pozwoliła mi uniknąć błędów i dodatkowego stresu. ”

  Kamil, wykonawca zabezpieczeń ppoż.

  Jak z łatwością zainstalować nasze produkty

  Opaska ogniochronna Promastop-W

  Masa ogniochronna Promastop-CC

  Ogniochronny kołnierz Promastop-FC

  Chcesz wiedzieć więcej? 
  Skorzystaj z naszych materiałów:

  Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat

  Wykonujesz zabezpieczenia ogniochronne przejść instalacyjnych? Zdobądź certyfikat Promat i dołącz do ponad 5000 certyfikowanych specjalistów biernej ochrony przeciwpożarowej!

  Broszury i dokumenty

  Zabezpieczasz przejścia przeciwpożarowe? Sprawdź materiały przygotowane specjalne dla Was przez naszych ekspertów.

  Sprawdź listę dystrybutorów Promat

  Skorzystaj z mapy Promat i sprawdź dojazd do jednego z naszych dystrybutorów oferujących produkty do zabezpieczenia przejść instalacyjnych.

  Kiedy stosować opaski ogniochronne?

  10. 03. 2021

  PROMASTOP®-W jest pęczniejącą opaską ogniochronną służącą do zabezpieczenia pożarowego przejść instalacji sanitarnych (rur) wykonanych z tworzyw sztucznych przez przegrody budowlane.

  Srebrne skrzydło Modlina

  07. 01. 2021

  Terminal w Modlinie jest inwestycją spójną i funkcjonalną. A my mieliśmy w tym swój udział. Sprawdź >

  Produkty Promat do zabezpieczenia przejść instalacyjnych

  Wypełnij formularz
  i pobierz plik

  Przygotowaliśmy dla Państwa rysunki w formacie dwg, które można wykorzystać w projektach i dokumentacji. Rysunki zawarte w plikach do ściągnięcia pokazują rozwiąznia przedstawione w najnowszym katalogu na przejścia instalacyjne i dylatacje

  Testowane i certyfikowane rozwiązania

  Katalog techniczny Asus A8nla

  Bezpośredni link do pobrania Katalog techniczny Asus A8nla

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Katalog techniczny Asus A8nla