Odnośnik Canon Imagerunner C1325if

Canon Imagerunner C1325if to profesjonalny kolorowy wielofunkcyjny urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie wygodę drukowania, kopiowania, skanowania i faxowania. Posiada wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 8 cali, a także szybkie drukowanie i kopiowanie do 25 stron na minutę. Używa technologii druku tonerowej, wyposażonej w cztery tonery do drukowania w kolorze i czarnym. Imagerunner C1325if jest wyposażony w standardowe funkcje bezpieczeństwa, w tym zabezpieczenia hasłem i podpisem elektronicznym, a także zgodność z zasadami bezpieczeństwa skanowania. Ponadto, urządzenie wspiera wiele formatów plików i interfejsów, w tym TWAIN, WIA, USB, FTP i sieć Ethernet.

Ostatnia aktualizacja: Odnośnik Canon Imagerunner C1325if

Canon imageRUNNER C3025i - Canon Poland

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 o wysokiej jakości, do intensywnie pracujących biur

Niezawodne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 – stanowiące kompleksowy system przetwarzania dokumentów – którego wysoką wydajność i jakość drukowania docenią wymagający pracownicy biur.

Zobacz pełne dane techniczne

Arkusz danych (PDF)

Zarządzanie kosztami

Łatwe zarządzanie urządzeniami i wydrukami przekłada się na mniejsze koszty administracyjne – wszystko dzięki skróceniu czasu i zmniejszeniu nakładu pracy potrzebnego na konserwację urządzenia.

Pewne zabezpieczenia

Dzięki funkcjom zabezpieczenia drukowania i ochrony plików PDF hasłem informacje pozostają bezpieczne. Opcjonalne rozwiązanie uniFLOW zapewnia dodatkowy poziom zabezpieczeń w biurze.

Dynamiczna praca

Dzięki funkcjom drukowania i skanowania mobilnego, obejmującym m. in. drukowanie za pomocą usług Apple AirPrint™ i Mopria, urządzenie nie tylko umożliwia nowe sposoby pracy, lecz także zachęca do korzystania z nich.

Zobacz wszystkie cechy

uniFLOW Online

Lepsza łączność i możliwość wykorzystania zalet chmury dzięki jednemu zintegrowanemu rozwiązaniu. Rozwiązanie uniFLOW Online upraszcza zarządzanie drukiem i zmniejsza koszty dzięki inteligentnemu sprawdzaniu, budżetowaniu i raportowaniu. Skanowanie kilku elementów za pomocą funkcji wielokrotnego przycinania i edytowanie ustawień drukowania w urządzeniu zwiększa dokładność wydruków.

Wyświetl broszurę dot. uniFLOW Online Express

Odkryj zalety rozwiązania uniFLOW Online

Dane techniczne

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie w kolorze, wysyłanie i opcjonalna funkcja faksu

Szybki druk kolorowy i czarno-biały (A3) z szybkością 25 str. /min

Wygodna obsługa drukowania i skanowania mobilnego

Łatwy w obsłudze kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 12, 7 cm (5")

Wykończenie „3 w 1”: zszywanie, zszywanie na żądanie i zszywanie ekologiczne

Skanowanie i kopiowanie z podajnika RADF

Konserwacja za pomocą funkcji zdalnego zarządzania

Zobacz pełne dane techniczne

Canon PRINT Business

Canon PRINT Business to bezpłatna aplikacja, która umożliwia drukowanie fotografii i dokumentów, odczytywanie zeskanowanych danych, przesyłanie danych do usług w chmurze itd. w przypadku laserowych urządzeń wielofunkcyjnych lub drukarek laserowych firmy Canon – wszystko z poziomu urządzeń przenośnych.

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz Canon imageRUNNER C3025i pl

lub Podręcznik internetowy firmy CANON

Firma Canon rozszerza linię kompaktowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 z serii imageRUNNER. Dostępne będą cztery nowe modele: imageRUNNER C1225, imageRUNNER C1225iF, imageRUNNER C1325iF i imageRUNNER C1335iF.

Przeczytaj także:Urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER 2202N

Nowe urządzenia zapewniają szybki, kolorowy druk, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i rozbudowane opcje wysyłania. Zaprezentowane produkty posiadają także wygodny 8, 9-centrymetrowy kolorowy wyświetlacz, który działa na zasadzie „dotknij i przesuń” (tap and swipe).

Po raz pierwszy w serii kolorowych urządzeń A4 imageRUNNER Canon zastosował oddzielnie toner i bęben, aby zredukować ilość odpadów oraz osiągnąć wyższą wydajność druku.

Seria imageRUNNER C1300 została stworzona z myślą o niewielkich grupach roboczych i biurach, w których miesięcznie drukuje się od 1 do 6 tys. stron.

Seria imageRUNNER C1225 została zaprojektowana z myślą o środowiskach, w których miesięcznie drukuje się do 1 tys. Oferuje łatwy proces instalacji i doskonały stosunek wartości do ceny. W standardzie urządzenie dostępne jest wraz z kolorowym tonerem, którego maksymalną wydajność obliczono na 12 miesięcy.

Maksymalny cykl pracy nowych urządzeń wynosi do 50 tys. stron, a kolorowe wydruki są produkowane w najwyższej jakości. Modele imageRUNNER C1200 i C1325iF oferują prędkość pracy do 25 stron na minutę, a imageRUNNER C1335iF drukuje do 35 stron na minutę.

fot. mat. prasowe

imageRUNNER C1225

Seria imageRUNNER C1225 została zaprojektowana z myślą o środowiskach, w których miesięcznie drukuje się do 1 tys.

Kliknij, aby przejść do galerii (2)

Nowe modele są pierwszymi z serii imageRUNNER, które wspierają standard wydruków mobilnych Mopria i oferują zróżnicowane opcje łączności, w tym m. in. AirPrint™, wydruk i skanowanie z pamięci USB, jak również aplikacje Mobile Printing and Scanning. Z kolei bogate możliwości w zakresie skanowania do zdefiniowanych lokalizacji czy zapis w wybranych formatach (np. przeszukiwalny PDF) ułatwiają przetwarzanie dokumentów.

Zabezpieczenie poufnych informacji

W celu minimalizacji ryzyka ujawnienia danych w procesie druku, nowe urządzenia oferują zabezpieczenia, takie jak iPSec, funkcja Department ID czy standardy autoryzacji. Z kolei opcja szyfrowania dokumentów PDF zapewnia bezpieczeństwo skanowanych danych. Urządzenia z serii imageRUNNER C1300 są kompatybilne z wiodącym na rynku oprogramowaniem do zarządzania drukiem uniFLOW, które zapewnia m. funkcję My Print Anywhere (kontrolowane zwolnienie wydruku na dowolnym urządzeniu) oraz system identyfikacji za pośrednictwem wizytówek. Dzięki temu, nowe modele sprawdzą się także jako część większej floty urządzeń w dużych przedsiębiorstwach.


Wydajne zarządzenie i kontrola

Po raz pierwszy rozwiązania z zakresu zarządzania flotą znane z serii imageRUNNER ADVANCE zostały zastosowane w serii imageRUNNER. Dzięki temu nowe modele mogą być wdrażane, jako część większej floty. Urządzenia z serii imageRUNNER C1300 pozawalają na zdalną konfigurację partii druku i aktualizację oprogramowania, monitorowanie zapasów tonera i zarządzanie zamówieniami materiałów eksploatacyjnych. Co więcej, możliwa jest zdalna diagnostyka i dostęp do statystyk, co odciąża klientów. Nowe urządzenia są kompatybilne z oprogramowaniem uniFLOW, aby ułatwić zarządzanie firmową flotą, ale także lepiej planować i kontrolować koszty druku.

Zaprezentowane modele zapewniają wsparcie popularnych standardów IT, dlatego proces integracji i włączenia do istniejącego środowiska będzie płynny. Funkcja Department ID oferuje podstawowe opcje z zakresu kontroli, takie jak np. ograniczenie możliwości tworzenia wydruków kolorowych do wybranych osób. Dzięki temu firma może efektywniej zarządzać kosztami i kontrolować wydatki związane z produkcją dokumentów.

Odnośnik Canon Imagerunner C1325if

Bezpośredni link do pobrania Odnośnik Canon Imagerunner C1325if

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Odnośnik Canon Imagerunner C1325if