Podręcznik Easy Start Craftsman 25375

Podręcznik Easy Start Craftsman 25375 to praktyczne narzędzie dla majsterkowiczów. Jest to specjalnie zaprojektowana instrukcja, która pozwala użytkownikom w prosty i szybki sposób przeprowadzić naprawy w warsztacie lub w domu. Podręcznik zawiera wszystkie konieczne informacje i instrukcje dotyczące naprawy i konserwacji urządzeń Craftsman. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich elementów, które są konieczne do wykonania naprawy. Zawiera również informacje dotyczące wszelkich potrzebnych narzędzi i części. Podręcznik Easy Start Craftsman 25375 jest świetnym narzędziem do naprawy i konserwacji różnych urządzeń Craftsman.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik Easy Start Craftsman 25375

Informacja o tym pliku do pobrania

Aby prawidłowo zainstalować program, należy zapoznać się z poniższymi instrukcjami.

Modele, których dotyczy informacja

Wymagania systemowe

System Windows XP Professional / Windows XP Home Edition z programem SonicStage Simple Burner w wersji 1. 1

Ulepszenia

Rozwiązane problemy

Może nastąpić zamknięcie systemu Windows XP Professional z dodatkiem Service Pack 2.

Instalacja

Przed pobraniem danych

Aktualizacja jest przeznaczona wyłącznie dla programu SonicStage Simple Burner w wersji 1. 1. 00. 09050. Przed pobraniem aktualizacji należy sprawdzić wersję programu SonicStage Simple Burner zainstalowanego na komputerze.

 1. Program Start SonicStage Simple Burner w wersji 1.
 2. Kliknąć przycisk CONFIG [Konfiguracja] i wybrać zakładkę Version [Wersja], aby sprawdzić wersję programu SonicStage Simple Burner.
 3. Jeżeli w oknie wersji programu SonicStage Simple Burner wyświetlany jest numer 1. 01. 07070, pobieranie pliku i instalowanie aktualizacji nie jest konieczne.
 4. Jeżeli w oknie wersji programu SonicStage Simple Burner wyświetlany jest numer 1. 09050, należy pobrać plik i zainstalować aktualizację.

UWAGA: Aby zaktualizować program w systemie Windows XP Home Edition / Windows XP Professional należy zalogować się jako użytkownik z uprawnieniami administratora.

Pobieranie aktualizacji programu SonicStage Simple Burner, wersja 1. 1

Aby pobrać plik, należy postępować zgodnie z następującą procedurą:

 1. Utworzyć folder SSSB_Up na dysku C.
 2. Pobrać plik Update_SSSB1101. exe (1716 kB) do folderu utworzonego w punkcie 1.
 3. Po ukończeniu pobierania sprawdzić rozmiar pliku: wybrać kolejno opcje View [Widok] - Details [Szczegóły] w programie Windows Explorer [Eksplorator Windows].
 4. Jeżeli rozmiar pliku zgadza się, pobieranie powiodło się. W przeciwnym wypadku należy usunąć pobrane pliki i ponownie przeprowadzić procedurę pobierania.
Aktualizacja

Po zakończeniu pobierania należy wykonać poniższe czynności, aby zaktualizować oprogramowanie.

 1. Zamknąć wszystkie otwarte aplikacje.
 2. Kliknąć przycisk Start, a następnie kliknąć polecenie Run... [Uruchom... ].
 3. Wpisać ścieżkę C:\SSSB_Up\Update_SS1101. exe i kliknąć przycisk OK. Zostanie wyświetlone okno kreatora InstallShield.
 4. Należy postępować zgodnie z komunikatami na ekranie.
 5. Po ukończeniu aktualizacji wyświetlany jest komunikat Setup has finished installing SonicStage Simple Burner Ver. 01 Update Program on your computer [Zakończono instalację aktualizacji programu SonicStage Simple Burner, wersja 1. 01 na komputerze].
 6. Kliknąć przycisk Finish [Zakończ].
Po aktualizacji
 1. Aby sprawdzić, czy aktualizacja została pomyślnie zainstalowana, należy postępować zgodnie z procedurą opisaną w sekcji Przed pobraniem.
 2. Jeżeli w oknie CONFIG [Konfiguracja] wyświetlana jest wersja 1. 07070 programu SonicStage Simple Burner, instalacja programu została ukończona pomyślnie. 1patch/image004. jpg"/>
Ważna informacja:

Przed pobraniem należy zaakceptować postanowienia poniższej umowy licencyjnej użytkownika końcowego. Po przeczytaniu umowy kliknij przycisk Download [Pobierz], aby rozpocząć pobieranie.

Informacja o pliku

Nazwa pliku

 • Update_SSSB1101. exe

Rozmiar pliku

 • 1. 68 Mb
 • Społeczność Sony

  Odwiedź portal naszej Społeczności i dziel się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami z innymi klientami Sony

 • Zarejestruj się
 • Naprawa i gwarancja

Podręcznik do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Nr dopuszczenia:907/3/2019
Autorzy:Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz

Nowa Edycja 2022–2024

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 6” został przygotowany zgodnie z wytycznymi nowej podstawy programowej.

Zawiera cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które umożliwiają integrację kształcenia literackiego, językowego i kulturowego, rozwijanie w uczniu motywacji do czytania oraz poznawania literatury według ponadczasowych motywów. Starannie opracowane wskazówki uczą konstruowania wypowiedzi pisemnych, a ciekawe, różnorodne polecenia ułatwiają zrozumienie lektur obowiązkowych.

 • Uporządkowanie treści wokół siedmiu osi tematycznych, powtarzanych w kolejnych klasach, pozwala na stopniowe pogłębianie zagadnień i poszerzanie obszaru rozważań.
 • Infografiki Spotkania z lekturą, ćwiczenia wprowadzające i zestaw zadań przeznaczonych do realizacji w trakcie czytania lektury oraz po zapoznaniu się z nią ułatwiają omówienie wszystkich wymienionych w podstawie programowej lektur obowiązkowych oraz wybranych tekstów z listy uzupełniającej.
 • Fragmenty powieści autorstwa współczesnych pisarzy znanych i lubianych przez uczniów, m. in. Grzegorza Kasdepkego, Rafała Kosika czy Brandona Mulla, inspirują do rozwijania pasji czytelniczych.
 • Integracja zagadnień literacko-kulturowych oraz językowych w jednym podręczniku umożliwia funkcjonalne wykorzystanie wiedzy z zakresu nauki o języku i sprawdzenie jej w aspekcie komunikacyjnym.
 • Szkoła mówienia i pisania pozwala kształcić umiejętności retoryczne i tworzenie wypowiedzi.
 • Dzięki atrakcyjnym planszom ortograficznym, żartobliwym scenkom i ilustracjom, a także licznym schematom oraz przykładom bliskim uczniom nauka gramatyki, ortografii i interpunkcji staje się ciekawsza i łatwiejsza.
 • Umieszczone po każdym rozdziale podsumowania w formie map pojęć, testy, a także znajdujący się na końcu podręcznika Twój niezbędnik porządkują i systematyzują zdobyte wiadomości.
 • Poprzez naukę korzystania ze słowników, zasobów bibliotecznych i katalogów internetowych oraz innych źródeł wiedzy możliwe jest realizowanie eksponowanego w nowej podstawie programowej postulatu dotyczącego samokształcenia.


Podręcznik Easy Start Craftsman 25375

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik Easy Start Craftsman 25375

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik Easy Start Craftsman 25375